Záruka vrácení peněz

Jste si opravdu jistí svým výběrem?

Zaručujeme bezpečný nákup. Pokud po obdržení zjistíte, že produkt neodpovídá vašim očekáváním, můžete ho vrátit v nezměněném stavu a my vám vrátíme celou kupní cenu. V Like System dbáme na to, aby byli naši zákazníci plně spokojeni, a proto nabízíme jednoduchý proces vrácení.

Začněte na stránce produktu, kde je možné požádat o konzultaci zdarma. Po obdržení vašeho hovoru můžete upřesnit vaše přání vrátit produkt. Pro vyjádření vašeho rozhodnutí nás kontaktujte na e-mailu info@info@likesystem.cz. Pokud je produkt stále v původním, neotevřeném a nepoužitém stavu, můžete od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží. Vrácení celé objednávky vede k navrácení celkové ceny včetně poštovného. Při vrácení části objednávky se refundace týká jen cen vrácených produktů.

Do 14 dnů od doručení vráceného zboží zkontrolujeme stav a iniciujeme vrácení peněz na vámi specifikovaný účet. Podrobnosti o vrácení peněz vám poskytneme e-mailem nebo telefonicky.

V případě platby kartou bude částka vrácena na kartu použitou k platbě, pokud je karta stále aktivní a nezablokovaná.

Pro platby dobírkou nebo bankovním převodem nás kontaktuje naše zákaznická podpora. Pro zrychlení procesu mějte připraveny následující informace:

  • IBAN
  • Číslo účtu
  • Jméno držitele účtu
  • SWIFT/BIC kód

Nemožno vrátit:

  • kosmetiku a další výrobky, které byly otevřeny nebo použity a jsou ve styku s pokožkou (např. použitá zubní pasta, deodoranty atd.);
  • doplňky stravy, které byly otevřeny a/nebo spotřebovány.

Kontaktní informace

Pro dotazy ohledně odstoupení od smlouvy bez udání důvodů kontaktujte info@info@likesystem.cz.

Na Šťáhlavce 1557/6, 160 00 Praha 6, Česká republika

Otevírací doba od pondělí do pátku: 10:00 – 18:00